Sahifa fully responsive WordPress News, Magazine, Newspaper, and blog ThemeForest one of the most versatile website themes in the world.

معرفی رشته تردمیل خلا/ضد جاذبه

تفاوت این دستگاه با تردمیل های دیگر چیست؟

همانطور که مشاهده کردید کارکردن برروی تردمیل های عادی پس از مدتی باعث خستگی زودرس، زانو درد و پا درد میشود و فرد برای ادامه فعالیت خود روی تردمیل ناتوان است.

تردمیل خلا مشکل را چگونه حل میکند؟

تردمیل خلا دارای محفظه ای است که دور فرد را احاطه میکند و ایجاد خلا میکند بطوری که نیروی وزن و نیروی جاذبه را از روی فرد برمیدارد.

خلا ایجاد کردن به چه معناست؟

وقتی وارد آب استخر میشوید، متوجه کاهش وزن میشوید، این دستگاه هم دقیقا همین کار رو انجام میدهد.
اگه شما یک فرد ۱۸۰ کیلو باشید به عنوان یک فرد ۲۰ کیلو کار خواهید کرد.

ایجاد خلا چه کمکی به ما میکنه؟

باعث میشود که نیروی وزنمون بر روی مفصل زانو نباشد بنابراین دچار زانو درد نمیشویم پس برای افرادی که آرتروز زانو دارند و تمایل به چربی سوزی و کاهش وزن دارند بسیار مفید است. از طرفی چون نیروی وزن بر روی مفاصل نیست ،فقط عضلات پایین تنه کار میکنند بنابراین اندام تحتانی تقویت میشود و برای کسانی که پارگی مینیسک و رباط و آسیب پا دارند و در دوران توان بخشی به سر میبرند بسیار مفید میباشد. مزیت دیگر این دستگاه فعالیت بیشتر و طولانی تر و ناتوانی دیرتر میباشد، بنابراین کالری بیشتری میسوزانیم.

آیا مزایای دیگه ای هم دارد؟

بله، این دستگاه برای درمان کسانی که قند خون و چربی خون دارند و برای کسایی که سیستم استقامت قلبی و عروقی ضعیفی دارند بسیار مفید میباشد.

فرقش با دستگاه هوبر موشن لب چیه؟

دستگاه هوبر موشن لب یک دستگاه زیبایی ،درمانی و ورزشی است که همزمان چربی سوزی و عضله سازی را انجام میدهد. بنابراین پوست فرد شل نمیشه اما تردمیل خلا فقط یک دستگاه چربی سوزی مطلق هست.

Responsive ThemeForest Wordpress Theme Avada bigtheme.net/wordpress/themeforest/323-avada BIGtheme.net
//]]>