Sahifa fully responsive WordPress News, Magazine, Newspaper, and blog ThemeForest one of the most versatile website themes in the world.

معرفی ورزش موشن لب

دستگاه Motion lab تجربه ای کاملا جدید از کمپانی تخصصی LPG که با کمک شبیه ساز ورزشی و تمرینات سه بعدی منحصر بفرد و لذت بخش در زمینه لاغری و زیبایی اندام، سلامتی و اصلاح وضعیت قامتی  ( قوس کمر، قوز و انحراف ستون فقرات ) All in One برای اولین بار در ایران ارائه می گردد. با ارزیابی تخصصی شما برنامه ای متناسب با نیازتان توسط کارشناسان علوم ورزشی ارائه می گردد.

توانبخشی سریع و موثر

برنامه های این دستگاه باعث ترمیم عضلات بدن، کمر، بازوها، پاها می شود. کلیه عضلات بدن به صورت زنجیر وار واکنش نشان داده، باعث تصحیح حرکات در کل عضلات و طرز ایستادن را بهبود بخشیده و کل بدن را به حالت ایده آل می رساند.
ـ درمان دیسک کمر،گردن،سیاتیک
ـ بهبود آرتروز
ـ درمان ام اس
ـ درمان ضعف عضلانی
ـ درمان فلج اطفال خفیف
ـ درمان ناهنجاری های قامتی
(گودی کمر،قوز پشتی،زانوی ضربدری و پرانتزی،سربه جلو،شانه افتاده و نابرابر)

هماهنگی عصب و عضله از دیگر کارایی های این دستگاه می باشد.

تبدیل چربی به عضله

با این دستگاه در ۲۴ جلسه نیم ساعته میتوانید ۱۰% چربی های بدن خود را به ۲ کیلو گرم عضله تبدیل کرده و ۳cm از سایـز کــمر را کــاهش دهید. برنامه ای هوشمند جهت از بین بردن چربیهای موضعی و تقویت عضلات و ایجاد شکم تخت، کمر باریک، بازوهای سفت، شکل دادن باسن ولاغر کردن ران وجود دارد.

نکته : ۸ ساعت کار با دستگاه شبیه ساز ورزشی برابر با ۴ ماه ورزش روزانه است

افزایش توانایی های فیزیکی

این دستگاه بدن شما را با بدنه متحرک و دستگیره های لرزاننده وادار به حرکت می کند. شما باید حالت مورد نظر را که در صفحه نمایش دیده می شود را اجرا کرده و حرکات دستگاه مانند یک بازی از پیش طراحی شده، عضلات شما را به حرکت در میاورد تا فرم دلخواه را به آن بدهد.

دستگاه برای رشته های ورزشی گوناگون(هندبال،بسکتبال،فوتبال،شنا،
دو و میدانی،رزمی و..)برنامه های بدنسازی شبیه سازی شده دارد که برای افزایش قدرت ،استقامت،توان انفجاری،انعطاف پذیری موردنیاز برای هر رشته بطور تخصصی طراحی شده است.

Responsive ThemeForest Wordpress Theme Avada bigtheme.net/wordpress/themeforest/323-avada BIGtheme.net
//]]>