موشن لب

هابر موشن لب (Huber Motion Lab)

این دستگاه با کفه متحرک و ستون متحرک و دسته های مجهز به سنسور نیروسنج قادر است تمام عضلات بدن شما را تقویت استقامت و قدرت نماید و انعطاف پذیری و تعادل و حس عمقی و تمرکز را نیز تقویت می کند. روشی جدید برای ورزش و تناسب اندام ، کالری سوزی بسیار بالا و ... در نتیجه با این دستگاه زیر نظر متخصصین مجرب ما یک دوره توانبخشی عالی و یا یک دوره حرکات اصلاحی عالی یا یک دوره ورزشی حرفه ای و عالی را تجربه کنید. 

در این دستگاه تمامی حرکات ورزشی برای تقویت و بالانس عضلانی و ستون مهره ای طراحی شده است. این دستگاه با سطح مواج زیرین و دو دستگیره ، تمامی حرکات ورزشی را به صورت هدفمند و بر روی عضلات خاص به دلخواه ما انجام می دهد که موجب اثربخشی بسیار بالا در بهبود و کارایی عضلات و بالانس مفصلی می شود .

 کاربردهای این دستگاه :

زیبائی

براساس مطالعات و تحقیقات شرکت LPG فرانسه ، با توجه به هدفمند بودن حرکات ورزشی ، این دستگاه در 24 جلسه ی 30 دقیقه ای ، وزن توده چربی شما را 10% کاهش می دهد . همچنین به علت انجام فعالیت عضلانی و افزایش توده عضلانی 2 کیلوگرم چربی به عضله تبدیل می گردد و حدود 3 الی 4 سانتیمتر از سایز شما کاسته می شود.

ورزشی

با مانیتوری که مقابل شما قرار دارد و سطح مواج زیر پای شما و 2 دستگیره قابل حرکت در دستتان، شما باید حرکات طراحی شده پیش روی خود را به طور صحیح انجام دهید. کوچکترین اشتباه به شما اخطار داده و خواستار تصحیح حرکت در نوع مناسب فشار و تعادل می شود و در نتیجه عضلات شما به فرم دلخواهتان می رسد.

سلامتی

بیمارانی که دچار سائیدگی شدید زانو می باشند و باید عضلات کمر تقویت گردد، بیمارانی که فلج نخاعی دارند و قادر به ایستادن نیستند ولی باید ورزش کنند و ... . دستگاه HUBER این قابلیت را دارد که به صورت هدفمند بدون بکارگیری برخی عضلات ، عضلات دیگر را تقویت و بالانس عضلانی و حرکتی و حسی را برقرار نماید . عضلات بین مهره ای را بدون فشار بر زانوها تقویت نماید . عضلات شانه ای را بدون بکارگیری عضلات سمت مقابل ، در هر سمت به صورت هدفمند تقویت کند و ... این روش ورزش ، انقلابی در بهبود ضایعات اسکلتی عضلانی ، ورزش در بارداری ، معلولیت های یک یا چند عضوی ، قطع نخاع و ... می باشد.

دستگاه لاغری ، فرم دهی و توانبخشی هوبر یک فناوری منحصر به فرد روز دنیاست که توانایی های فیزیکی را اصلاح می کند و به ماهیچه های وضعی بدن استحکام می بخشد و موجب رسیدن به حداکثر میزان چربی سوزی در بدن می شود . دستگاه هابر، به علاوه به منظور توانبخشی انواع بیماران نیازمند به درمان فیزیکی چه در ورزشکاران و چه در افراد مبتلا به دیسک آرتروز ، آرتریت روماتوئید ، MS و… نیز طراحی شده است .

حتی افرادی که مشکل قلبی ، ناراحتی مغزی ، ام اس ، دیابت و چاقی های معمولی و مزمن دارند و حتی خانم های باردار بدون نگرانی و ترس از مصدومیت می توانند از این دستگاه استفاده کرده و به سلامتی خود دست پیدا کنند . این دستگاه طی تنها چند جلسه متناسب با بدن شما ، شما را برای رسیدن به هدفتان کمک می کند.