تماس با ما

مجموعه ورزشی بانوان

saba3

برای مشاهده بیشتر و کسب اطلاعات تماس با مجموعه بانوان ، لطفا در این بخش کلیک کنید

تماس

مجموعه ورزشی آقایان

PS

برای مشاهده بیشتر و کسب اطلاعات تماس با مجموعه آقایان ، لطفا در این بخش کلیک کنید.

تماس


مجموعه ورزشی صبا


(SABA SPORT COMPLEX)


خط مشی سیستم مدیریت کیفیت


QUALITY MANAGEMENT SYSTEM POLICY
مجموعه ورزشی صبا با هدف کمک به ارتقاء سطح سلامتی و نشاط جامعه و در جهت اعتلای رشته ورزشی بدنسازی در سال 87 با سرمایه ای از تخصص و تجربه پا به عرصه ورزش کشور نهاده است.

این مجموعه با اتکاء بر تجارب ، دانش فنی و مدیریت سرپرست و کادر اجرایی خود که همگی دارای سوابق آموزشی و اجرایی در زمینه ورزش بدنسازی می باشند ، از پشتوانه فنی گسترده و توانمندی های لازم جهت ارتقاء سطح ارائه خدمات خود برخوردار بوده و در این راستا تلاش می نماید .

لازم به ذکر است اهداف ذکر شده به صورت سالانه با توجه به خواسته های ذینفعان و شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه مورد بازنگری قرار گرفته و تغییرات لازم در آن اعمال می گردد.

اینجانب ضمن تعیین نماینده ای در نظام مدیریت کیفیت ، از کلیه کارکنان واحدهای مختلف مجموعه تقاضا دارم تا فعالانه در این امر مهم مشارکت ورزند و با پایش این نظام ، در راستای بهبود مستمر و موفقیت در افزایش سطح رضایتمندی ورزشکاران ، مجموعه را در دستیابی به اهداف خود یارسی نمایند .

 

با آرزوی موفقیت

افشین رستمی نیا

موسس مجموعه ها

سرپرست مجموعه ، برقراری سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر استاندارد ISO 9001 : 2008 را در رئوس اهداف خود قرار داده و با پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت و اجرای آن ، ضمن تبعیت از الزامات قانونی و دولتی مرتبط با ارائه خدمات ، مشتری و ذینفعان ، رئوس اهداف خود را به شرح زیر اعلام می دارد :